ua de

Контакти

Діана Ліберт
Голова ГО «Всеукраїнське об’єднання Німецька молодь в Україні» (з 2015 року).
Член президії Ради німців України – відповідає за напрямок «молодіжна робота».

Очолює Львівську молодіжну організацію «Дойче Югенд». За час своєї діяльності організувала та реалізувала понад 20 молодіжних проєктів всеукраїнського рівня.

Ініціатор інноваційних проєктів «Familiensprachschule», «Teenager Akademie». Має великий досвід у подачі та написанні заявок у міжнародні фонди. Успішно реалізувала 9 молодіжних міжнародних обмінів з різними Європейськими державами. Випускниця навчальної програми Львівської бізнес–школи при УКУ «Менеджмент для лідерів». Проводить тренінги з лідерства для підлітків та молоді.

E-Mail: dj.lemberg@gmail.com

Олена Серпень
В 1998 році отримала диплом журналіста телебачення в Донецькому державному університеті. Працювала на різноманітних радіостанціях Донецька. Вела власні програми, в яких брала інтерв‘ю у відомих людей – артистів, політиків, бізнесменів. Працювала редактором служби новин на радіо «Європа плюс Донбас». По закінченні університету стажувалася в Лондоні на службі Бі-Бі-Сі. 

З 2005 року живе в Німеччині, займається дослідженням історії галицьких німців. В 2019 році у видавництві Львівської Політехніки вийшла її книга «Розповідають галицькі німці». Книга була представлена на книжковому форумі у Львові і розповсюджена у наукові бібліотеки України та Німеччини (Martin Opitz Bibliothek in Herne). Олена регулярно проводить презентації, зустрічі з читатчами, а також як артист і музикант дає концерти. Володар спеціального нагороди фестивалю пісні і кіно ім. Івана Миколайчука «За вірність українській пісні», лауреат фестивалів «Sommer in der Stadt» (Ellwangen).  

E-Mail: dolhzenko@hotmail.com

×