Регіон Галичини заселили давні германці близько 6 століття нашої ери. Потім в процесі великого переселення народів на територію прийшли слов’яни.
У львівський області існує немало цікавих історичних пам‘яток, пов'язаних з життям сільських німецьких громад, які були розпорошені по всій Галичині, починаючи з кінця 18 століття, коли австрійська влада видала патент на сільську еміграцію.
Deutsche Welle опублікувала статтю про проєкт «Віртуальний музей німців Галичини».
Цільова аудиторія цифрового путівника – учні та студенти, які вивчають німецьку мову, цікавляться літературою та історією Львова. Для викладачів німецької мови як іноземної цей проект також може стати в нагоді, вони зможуть використовуючи цей веб-сайт як навчальний матеріал.
Український проект. Туристичний маршрут по слідам галицьких німців. Конференція в Бібрці.
Ще з австрійських часів завдяки своєму розташуванню у мальовничій долині річки Ясениці і кільком мінеральним джерелам село Розлуч славилось як курорт.
Більше відео про німців Галичини дивіться на нашому ЮТуб каналі
Уповноваженний Федерального Уряду Німеччини з питань іммігрантів та національних меншин д-р Фабріціус відвідав фотовіставку про німців Галичини.
У Києв були представлені результати експедиції в понад 20 німецьких колоній у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.
Йозеф Шмідт: Німецтво в східногалицьких районах Долина і Калуш
Зігмунд Кольмер росповідає історію шумавців у Галичині